URBANSCY.pl

Torty weselne

 

Kolekcja pastelowa 

Charakteryzuje się delikatną, pastelową kolorystyką. Idealnie pasuje do pastelowego wystroju wesela. Jest stonowana i bardzo elegancka. 

Kolekcja pastelowa tortów Kolekcja pastelowa tortów Kolekcja pastelowa tortów Kolekcja pastelowa tortów Kolekcja pastelowa tortów Kolekcja pastelowa tortów

Kolekcja naturalna 

Charakteryzuje się całkowitą naturalnością. Idealnie pasuje do wesel w stylu boho, a także w stylu rustykalnym. Słodkości udekorowane są w bardzo naturalnym stylu, z dodatkiem ciemnych owoców tj.jeżyn, borówek, malin. W tej stylizacji królują stonowane kolory tj.beż oraz brąz. 

Kolekcja naturalna tortów Kolekcja naturalna tortów Kolekcja naturalna tortów Kolekcja naturalna tortów Kolekcja naturalna tortów Kolekcja naturalna tortów

 

Kolekcja owocowa 

Charakteryzuje się obfitą ilością świeżych owoców. Cała kolekcja jest bardzo naturalna i kolorowa. Kremy w tartaletkach, deserkach oraz babeczkach wykonane są na bazie serka mascarpone z dodatkiem domowego adwokatu oraz prawdziwej belgijskiej czekolady. Kolekcja idealnie wkomponuje się w każdy styl wesela. 

Kolekcja owocowa tortów Kolekcja pastelowa tortów Kolekcja owocowa tortów

       Kontakt z nami